POPOŁUDNIOWA AKADEMIA - II semestr 2016-2017

Zajęcia: „Sportowe dni z Popołudniową Akademią”

Prowadzi: p. Elżbieta Piechowska i p. Marcin Stańczak

 

  1. 3.03.2017. godz. 15.00 – 20.00 -Nauka i doskonalenie jazdy na łyżwach  – lodowisko Stadion Narodowy. Prezentacja multimedialna i rozmowa na temat bezpieczeństwa i zachowania się na lodzie.
  2. 10.03.2017 godz. 15:00 – 19:00 -„Zimowa Olimpiada Sportowa dla uczniów OSM i SP 254 ” – Curling z Mistrzami Polski.
  3. 24.03.2017 godz. 15.00 – 19.00 Park Trampolin „Hangar 646”- ćwiczenia i zabawy na ponad 50 trampolinach, basen z gąbkami, strefa zbijaka, podłoga i ścieżka akrobatyczna.
  4. 19.05.2017 godz. 15:00 – 20:00 -Rajd Rowerowy z ogniskiem połączony z prezentacją multimedialną nt.   „Bezpieczeństwo w ruchu drogowym” .
  5. 27.05.2017 godz. 9:00 – 18:00 - Jednodniowa wycieczka do Zalesia Górnego - kajaki, rowerki wodne, park linowy, spacer z przewodnikiem leśnym, ognisko.
  6.  3.06.2017 godz. 9.00 – 15.00 -Udział w Pikniku Naukowym na PGE Narodowym

 


Zajęcia: „Zaprzyjaźnić się z językiem polskim”

Prowadzi p. Ewa Król

Wtorek:  g. 15.00 - 15.45 (9 l.)

7, 14 , 21, 28 marca

4, 11, 18, 25 kwietnia

9, 16, 23, 30 maja

6 czerwca

 

Zajęcia: „Przygoda z teatrem

Prowadzi p. Ewa Król

Piątek: g. 15.00 - 15.45 (9l.)

3, 10, 17, 24, 31 marca

7, 28 kwietnia

5, 12, 19, 26 maja

2,9 czerwca

Zajęcia:   „Terapia pedagogiczna w edukacji wczesnoszkolnej”

Prowadzi p. Izabela Pochroń

Czwartek:  g. 15.00- 15.45

2,9,16,23,30 marca

6, 27 kwietnia

4,11,18,25 maja

1,8 czerwca

Zajęcia: „Mądre główki- matematyka”

Prowadzi p. Ewa Chaber

Poniedziałek: g. 11.05- 11.50

6, 13, 20, 27 marca

3, 10, 24 kwietnia

8, 15, 22, 29 maja

5 czerwca

Zajęcia: „Mądre główki- ortografia”

Prowadzi p. Ewa Chaber

Środa g. 11.05- 11.50

1, 8, 15, 22, 29 marca

5, 12, 26 kwietnia

10, 17, 24, 31 maja

7 czerwca

               

Zajęcia: „Warsztat młodego ceramika”

Prowadzi p. Agnieszka Wardak

 

wtorek g.14.05- 14.50 i 15.00- 15.45

21, 28 marca

4 , 11, 18, 25 kwietnia 2017 r.