ROWEROWY MAJ 2019

Uprzejmie informuję, że nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskiej kampanii ”Rowerowy Maj”
Zasady kampanii są bardzo proste: każdy uczeń, który w maju dotrze na lekcje w sposób aktywny: na rowerze, hulajnodze, rolkach czy deskorolce, otrzyma naklejkę i zaznaczoną obecność w dzienniku. Dla najaktywniejszych przewidziane są atrakcyjne nagrody. Rywalizacja toczy się na kilku poziomach: indywidualnym, klasowym i szkolnym. Kampania trwać będzie od 6.05.2019 do 31.05.2019.
Za aktywne podróże uznaje się przejazdy rowerem, hulajnogą, na rolkach, wrotkach, itp., a także w przypadku dalszych odległości podróże komunikacją miejską łączone z aktywnymi podróżami na ostatnim odcinku, którego długość nie powinna być krótsza niż 500 m. Zachęcam do korzystania z Veturlino zlokalizowanego na ulicy Chełmżyńskiej.
Organizacja: Rowery podpinamy pod stojaki pod szkołą i na jej tyłach oraz korzystamy ze stojaków zlokalizowanych na terenie przyległego przedszkola. Hulajnogi, rolki umieszczamy na sali gimnastycznej. Za pozostawione rowery przed szkołą oraz hulajnogi wrotki itp. na terenie placówki, szkoła nie bierze odpowiedzialności. Dzieciom zostaną rozdane indywidualne zgody, które warunkują udział dziecka w kampanii (za zbiórkę zgód oraz wpisywanie frekwencji odpowiedzialny jest wychowawca klasy).Proszę o informację do jutra w jakie dni maja planują Państwo wycieczki kilkudniowe które uniemożliwiają udział w kampanii. Proszę również o informację którzy nauczyciele chcieliby wziąć udział w kampanii.
Szczegóły programu na stronach internetowych:
https://rowerowymaj.eu
https://rowery.um.warszawa.pl/rowerowy-maj/2019

pozdrawiam serdecznie
Marcin Stańczak