ANONIMOWA SKRZYNKA NA SYGNAŁY

W związku z pismem ministra Edukacji Narodowej DWKI-WPB.5012.25.2019. BK z dnia 11 maja 2019 r. oraz na podstawie art.68 ust. 1 pkt 2, 3 i 6 i w związku z art. 51 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 14 grudnia 2016 r. Prawo oświatowe (Dz. U.z 2018 r. poz. 996, z późn. zm.), by wzmocnić współpracę między szkołą a rodzicami, utworzyliśmy "anonimową skrzynkę na sygnały", która DZIAŁĄ NA STRONIE INTERNETOWEJ SZKOŁY.

UWAGA: Z przyczyn zależnych od dostawcy strony internetowej skrzynka może zacząć działać z kilkudniowym opóźnieniem. Prosimy o wyrozumiałość.

Dodatkowa skrzynka będzie umieszczona w holu na parterze. Klucz do skrzynki będzie znajdować się u dyrektora szkoły i pedagoga szkolnego.

Anonimowa skrzynka na sygnały

 • Jak to działa?

   

  Wiemy, że bezpieczeństwo uczniów w Państwa placówce jest wartością stawianą zawsze na pierwszym miejscu.

  W odpowiedzi na tę potrzebę oraz konkretne wytyczne ze strony MEN, proponujemy wdrożenie nowej funkcjonalności na Państwa stronie – Anonimowa Skrzynka na Sygnały.

  Jest to wirtualna skrzynka bezpieczeństwa, dzięki której każdy będzie mógł za pomocą formularza przesłać do Państwa anonimowe wiadomości o konkretnych zdarzeniach lub niebezpieczeństwach.

  Skrzynka umieszczona jest na stronie w postaci kolejnego modułu. Działa on na zasadzie formularza kontaktowego, do którego mogą Państwo dodać dowolną treść opisowo-informacyjną.

  Wiadomości przesłane za jego pomocą trafiają do zabezpieczonego panelu administratora i są dostępne wyłącznie po zalogowaniu.

 •  

  Jakie korzyści?

   

  Anonimowa Skrzynka na Sygnały:

  • proste w obsłudze i w 100% anonimowe narzędzie do wykorzystania w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji
  • zgodna z wytycznymi MEN (pismo Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 maja 2019 r. dot. wzmacniania współpracy między szkołą a rodzicami)
  • możliwość dodawania własnych treści informacyjnych w obszarze modułu lub skorzystanie z gotowej, zredagowanej treści
  • 100% bezpieczeństwa – dostęp do przesłanych wiadomości wyłącznie po zalogowaniu do panelu administratora
  • zabezpieczona przed botami i spamem
  • szybkie terminy realizacji wdrożenia