KADRA

NAUCZYCIEL

WYCHOWAWCA/

STANOWISKO

PRZEDMIOT NAUCZANY

Magdalena Saganowska

dyrektor ZS nr 74

język polski, edukacja wczesnoszkolna

Urszula Kolenda

wicedyrektor ZS nr 74

edukacja wczesnoszkolna, zajęcia teatralne

Anna Żołyńska-Lupa

wicedyrektor ds. muz.

rytmika, kształcenie słuchu

Maria Kuś

kierownik świetlicy

 

Agnieszka Wardak

pedagog szkolny

 

Halina Białas-Wieczorkowska

terapeuta pedagogiczny

 

Jolanta Kawalerowicz

logopeda

 

Anna Pasławska-Turczyn

psycholog szkolny

 

Luiza Małożewska

bibliotekarz

 

Jolanta Kokoszko

1a SP

edukacja wczesnoszkolna

Agnieszka Łuba

1c OSM

edukacja wczesnoszkolna

Magdalena Moskalska

2a SP

edukacja wczesnoszkolna

Malwina Samulewicz

2b SP

edukacja wczesnoszkolna

Beata Biegajczyk

2c OSM

edukacja wczesnoszkolna

Ewa Chaber

3b SP

edukacja wczesnoszkolna

Izabela Pochroń

3a SP

edukacja wczesnoszkolna

Wioletta Flis

3c OSM

edukacja wczesnoszkolna

Dorota Rybicka

6a SP

język polski, WdŻR

Ewa Król

5c OSM

język polski, zajęcia teatralne

Renata Linowska-Król

 

język polski

Maria Janiszewska

IIA Gimnazjum

historia, WoS, EdB

Monika Siódmiak

4a SP

język angielski

Marcin Walczak

 

język angielski

Anna Zadrożna

5a SP

język angielski

Elżbieta Zięba

 

język niemiecki

Izabela Czyżewska

 

matematyka

Bożena Deniszewska

6c OSM

matematyka, fizyka

Elżbieta Haraburda

 

matematyka, chemia

Agnieszka Maląg

4c OSM

przyroda, geografia

Zofia Pantoła

 

biologia

Jolanta Różańska

 

zajęcia komputerowe, informatyka

Elżbieta Piechowska

IIIA Gimnazjum

wychowanie fizyczne

Marcin Stańczak

IA Gimnazjum

wychowanie fizyczne

Dorota Jędrzejewska-Majcher

 

plastyka, technika

Edyta Strzycka

 

muzyka, chór, zajęcia wokalne

Joanna Chabiera-Walma

 

kształcenie słuchu

Bożena Suwała

 

audycje muzyczne, flet

Emilia Leska-Łysiak

 

rytmika, kształcenie słuchu

Elżbieta Adamczyk

 

fortepian

Aleksandra Czerniawska-Mroczek

 

fortepian

Agnieszka Preizner-Majcher

 

fortepian

Elżbieta Rakoczy

 

fortepian

Anna Miłakowska-Kraski

 

fortepian

Katarzyna Parysek

 

fortepian

Iwona Tomaszewska-Węcławiak

 

fortepian

Karina Krupa

 

fortepian

Krzysztof Gerus

 

gitara

Maciej Regulski

 

gitara

Klementyna Schweizer

 

skrzypce

Małgorzata Pijanowska

 

skrzypce

Justyna Kierczyńska

 

skrzypce

Kamila Wyrzykowska

 

wiolonczela

Tomasz Grabuś

 

wiolonczela

Marta Gerus

 

flet

Krzysztof Jedlewski

 

perkusja

Jacek Małachowski

 

akordeon

Wojciech Kulczycki

 

saksofon, klarnet

Bartosz Karwowski

 

klarnet

Stanisław Przybyszewski

 

trąbka

Grzegorz Mańkowski

 

orkiestra

Agnieszka Bemowska

 

harfa

Dorota Bartnicka

wychowawca świetlicy

 

Elżbieta Bartnicka

wychowawca świetlicy

 

Agnieszka Brzozowska

wychowawca świetlicy

 

Mateusz Grabarczyk

wychowawca świetlicy

 

Martyna Małczak

wychowawca świetlicy

 

Halina Białas-Wieczorkowska

wychowawca świetlicy

 

Paulina Szalińska

 

Taniec / Biblioteka

Artykuły