KOLOROWE STOŁÓWKI - PODSUMOWANIE AKCJI

Szanowni Państwo / Drodzy Uczniowie

Zakończyło się głosowanie w konkursie „Kolorowe stołówki” organizowanym przez firmę Amica. Z ogromną przyjemnością możemy ogłosić, że nasza szkoła zajęła 2 miejsce w swojej kategorii. Oznacza to że wygraliśmy voucher na kwotę 5000 zł i za te pieniądze będziemy mogli kupić sprzęt na wyposażenie stołówki.

Jest to ogromny sukces całej społeczności szkolnej. Chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie i głosowali naszą szkołę. Bardzo dziękujemy rodzicom, którzy nie tylko sami regularnie głosowali, ale również zaangażowali wielu innych uczestników. To dzięki Waszej codziennej pracy udało się zająć tak wysoką pozycję pomimo tego, że włączyliśmy się do konkursu z pewnym opóźnieniem.


Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować pani Martynie Małczak, która zgłosiła naszą szkołę do konkursu.

Bardzo gorące podziękowania składamy również Państwu Toporowicz, którzy zorganizowali głosowania dla sporej ilości uczestników, jak również bardzo pomysłowo zachęcali do głosowania nowe osoby.

Bardzo się cieszymy, że w akcję zaangażowali się zarówno rodzice jak i pracowniczy szkoły (nauczyciele i obsługa). Było to dla wszystkich uczestników akcji bardzo inspirujące doświadczenie, które już wkrótce może zaprocentować.

Jeszcze raz wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy!

Urszula Kolenda Dyrektor Zespołu Szkół nr 74
Agnieszka Preizner-Majcher Wicedyrektor ds. muzycznych
Grzegorz Liczner Wicedyrektor Zespołu Szkół nr 74