Sprawozdanie finansowe Rady Rodziców OSM za rok szkolny 2020/2021

W imieniu Rady Rodziców OSM przekazujemy Państwu sprawozdanie finansowe za rok szkolny 2020/2021. W sprawozdaniu znajdują się informacje o sumie wpłat, wykaz wydatków i dana statystyczne.

 

Uprzejmie dziękujemy wszystkim za wsparcie finansowe w ubiegłym roku, a w szczególności obecnej klasie 2C, która wpłaciła najwięcej na fundusz Rady Rodziców OSM (licząc na jednego ucznia). Jako nagrodę za zwycięstwo w konkursie klasa otrzymała zwrot 10% wpłaconych  środków na cele klasowe.

W ubiegłym roku otrzymaliśmy darowizny za 52 ze 118 uczniów szkoły (44%), co jest gorszym wynikiem niż w poprzednim roku. Mając jednak na uwadze fakt, że był to trudny, pandemiczny rok szkolny, spędzony w dużej mierze na nauczaniu zdalnym, to uważamy,  że utrzymaliśmy dobry poziom wpłat na fundusz Rady Rodziców. To jest dla nas ważny wskaźnik zaangażowania w prace Rady Rodziców, bo darwoizny w naszej szkole są absolutnie dobrowolne. Wpłaty pozwoliły nam na sfinansowanie m.in. nagród książkowych na zakończenie roku szkolnego dla wszystkich uczniów z klas 1-3 oraz dla wyróżnionych uczniów z klas 4-7. Wszystkim absolwentom ufundowaliśmy drobne upominki. Udało nam się również podarować wszystkim uczniom szkolny worek z dedykowaną, muzyczną grafiką.

Dziękujemy za zaufanie, za słowa wsparcia i krytyki. Dziękujemy, że byliście z nami.

Rada Rodziców OSM w roku szkolnym 2020/2021