Warsztaty psychologiczne dla uczniów klas artystycznych

Centrum Edukacji Artystycznej ogłasza ofertę zdalnych warsztatów psychologicznych dla uczniów szkół artystycznych klas VI- VIII oraz ich rodziców w roku szkolnym 2021/2022.

Warsztaty oraz webinary prowadzone są przez zespół poradnictwa psychologiczno-pedagogicznego CEA w okresie od października 2021 r. do maja 2022 r. za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Realizacja warsztatów wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Ministerstwa Edukacji i Nauki, które w bieżącym roku szkolnym wprowadza wśród działań skierowanych dla uczniów, programy mające na celu zintensyfikowanie wsparcia psychologiczno-pedagogicznego dla dzieci i młodzieży.

 

Liczne trudności związane z organizacją nauki i życia zgłaszane przez uczniów, psychologiczne przeciążenia uczniów, trudności adaptacyjne oraz powszechnie diagnozowany spadek kondycji psychofizycznej uczniów są głównymi powodami dla podjęcia systemowych działań warsztatowych dla szerokiej społeczności uczniów szkół artystycznych i rodziców.


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą warsztatów psychologicznych dla uczniów szkół artystycznych oraz ich rodziców, a także z zasadami ich organizacji.
Zgłoszeń udziału uczniów i rodziców dokonuje dyrektor szkoły artystycznej.

 

Chęć udziału w warsztatach prosimy zgłaszać do Pani wicedyrektor Agnieszki Preizner-Majcher poprzez wiadomość na skrzynkę mailową: a.preizner@zs74.pl

W wiadomości należy zawrzeć:

  1. Imię i nazwisko ucznia/ klasa
  2. Imię i nazwisko rodzica - w przypadku, gdy rodzic chciałby wziąć udział w warsztatach.
  3. Adres email ucznia/ rodzica - do kontaktu z organizatorem warsztatów.

Wypełniony formularz zgody rodziców na udział dziecka w warsztatach (skan dołączony do wiadomości email ze zgłoszeniem). Formularz znajduje się w załączeniu.