XXIX Ogólnopolskie Konfrontacje Wiolonczelowe w Bydgoszczy
W dniach 8-10 maja 2026 r. podczas XXIX Ogólnopolskich Konfrontacji Wiolonczelowych im. Zdzisławy Wojciechowskiej w Bydgoszczy uczennice z klasy P. Kamili Wyrzykowskiej, Aleksandra Dubiel (kl. IIIc) oraz Pola Boruc (kl. IVc) otrzymały wyróżnienia II stopnia. Nadmienię, iż jest to konkurs rekomendowany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pod patronatem Centrum Edukacji Artystycznej.
Gratulujemy serdecznie!
